Products tagged with 'designsoftware'

View as Grid List
Sort by
Display per page

isimSoftware ID Card Designer

Cards & Labels Designing Software easily creates product labels, stickers, tags, ID Cards and other types of cards and labels. Card designing Software creates customized identification cards for various business organizations.
$20.00

isimSoftware Oturma Düzeni PlanlamaYazılımı

Yemek, toplantı, parti, ders ve diğer konferansları düzenleyenler için oturma düzeni her zaman sıkıntılıdır. Eskiz veya genel ofis yazılımının geleneksel çözümü belirsiz, garip ve kullanışsızdır. Artık 3 çeşit tekli masa ve 5 çeşit çoklu masalı konferanslar için masaları ve koltukları düzenlemek için profesyonel bir araç olan Oturma planlayıcınız var. Yalnızca birkaç adımlık sürükle ve bırak işlemiyle uygulama, önerilen oturma düzeni kurallarına göre masa ve koltukların yazdırılabilir ve dışa aktarılabilir simüle edilmiş düzenlemelerini oluşturacaktır. Güçlüdür, profesyoneldir ve kullanımı kolaydır. Oturma planlayıcısından değişiklikleri deneyimlemek için deneme sürümünü hemen ücretsiz indirin
$15.00

isimSoftware Image Quick Resizer

isimSoftware Image Quick Resizer - Resize Multiple Images with a Click of the Mouse
$9.00

isimSoftware CorelDraw Text Search

The Ultimate CorelDraw Text Search software Are you tired of spending hours manually searching for specific text elements within your complex CorelDraw files? Say goodbye to the tedious and time-consuming task with isimSoftware CorelDraw Text Search . isimSoftware CorelDraw Text Search is a specialized software designed to streamline the process of searching and locating text within CorelDraw files, starting from version 9 and extending to newer versions.
$10.00